Jak správně pečovat o orchideje?Jak správně pečovat o orchideje? Novoroční předsevzetíNovoroční předsevzetí Školní rok 2020/2021Školní rok 2020/2021 5 důvodů, proč nemůžete zhubnout5 důvodů, proč nemůžete zhubnout
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Úterý 19.01. 2021
Dnes má svátek Doubravka
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Finalisté Muže roku 2008 byli představeni v Praze

30. 06. 2008 | Muž roku - Novinky
Setkání finalistů soutěže Muž roku ČR a SR proběhlo v KU Baru při mimořádné tiskové konferenci, kde 12 finalistů se ukázalo médiím, pozvaným hostům, ale i porotcům.

Do letošní soutěže se přihlásilo 858 pánů z České republiky a Slovenské republiky, letos poprvé je vyhlášen Muž roku ČR, a také Muž roku SR, a letos se hlásili hlavně studenti, barmani, manažeři. Nejčastější jméno bylo Michal a Miroslav. Nejobvyklejší sport byl fotbal.

Na úvod si pánové vylosovali číslo, pod kterým budou soutěžit a slova se ujala Lili Sarah Fischerová: „Tolik hezkých chlapů jsem dlouho neviděla,“ dodala s úsměvem. Poté již promluvila předsedkyně Petra Paroubková, která pronesla, že je ráda, za přijetí záštity:  „Ráda podpořím dobrou věc, finalisté musí předvést, že jsou i inteligentní a mají i vnitřní krásu,“ dodala Petra Paroubková.

Muž roku 2008Tradiční porotkyně Jana Bobošíková má o svých finalistech jasno: „Zaujali mě finalisté ze Slovenska, pánové by měli předvést co v nich je při této soutěži,“ dodala Jana Bobošíková. Porotkyně a prezidentka nadačního fondu Bohemia Miss ČR Zuzana Jandová se shoduje, že se jí více líbí slovenští uchazeči o titul a hlavně jedu podpořit dobrou věc. Agáta Hanychová přišla sama a byla sdílnější: „Pro mě je chlap, když umí udělat Itálii.“

Česká Miss Lucie Hadašová dorazila se svou mladší sestrou na setkání finalistů, a slibovala ji: „Jestli budeš hodná, tak tě vezmu i na finále Muže roku do Náchoda.“ Zpěvačka Dasha přišla v novém sestřihu a skoro ji nikdo nepoznal.

Setkání, které proběhlo v KU Baru se zúčastnili i někteří porotci jako je herečka Anife Ismet Hasan, Lucie Hadašová, Leona Černá, zpěvačka Dasha, Ali Amiri, Elisavet Charalambidu a řada dalších hostů. Setkání moderovala Lili Sarah Fischerová, která byla velice vtipná, také by si vybrala, kdyby nebyla zadaná.

Muž roku 2008Muž roku 2008


Finále se uskuteční 22.8.2008 v Náchodě v rámci charitativní akce Den dobrých skutků, kdy výtěžek je věnován postiženým dětem a lidem. V porotě zasednou dále např. Michaela Dolinová, Kateřina Macháčková, Anife Ismet Hasan, Zuzana Kanócz, Adéla Banášová, Zuzana Fialová, Vlasta Horváth, Jiří Pomeje, Jitka Asterová, Aleš Cibulka, Naďa Urbánková. Mezi účinkujícími se objeví např. Ali Amiri, Hana Křížková, Magda Malá, Marcela Březinová, Sisa Sklovska, skupina Bengas, Leona Černá, skupina Nightwork či Věra Špinarová.

Na 23.8.2008 je připraven koncert v rámci akce Den dobrých skutků a to naší slavice Nadi Urbánkové a skupiny Bokomara, kde výtěžek bude věnován stacionářům, ústavům a dětským domovům, kteří obdrží i výtěžek z akce.


David Novotný
pořadatel akce Muž roku 2008


Tento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj


Komentáře
Žádné komentáře
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tipNAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !