Jak správně pečovat o orchideje?Jak správně pečovat o orchideje? Novoroční předsevzetíNovoroční předsevzetí Školní rok 2020/2021Školní rok 2020/2021 5 důvodů, proč nemůžete zhubnout5 důvodů, proč nemůžete zhubnout
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Úterý 19.01. 2021
Dnes má svátek Doubravka
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Podívejte se na vypracované tělo Muže roku 2008

27. 08. 2008 | Muž roku - Novinky
Jedenáctý ročník celorepublikové akce Den dobrých skutků proběhl o víkendu  22. a 23.srpna 2008 v Náchodě s velice bohatým programem, jenž začal večerním pátečním programem devátým ročníkem soutěží Muž roku.

Hlavním cílem této akce bylo především sblížení zdravých a postižených dětí a lidí, kteří do Náchoda zavítali z celé České republiky a zúčastnili i koncertu Nadi Urbánkové děti a dospěláci z deseti stacionářů, dětských domovů a ústavů.

Muž roku 2008Večerní galaprogram pátečního dne akce Den dobrých skutků začal soutěží Muž roku 2008. Dvanáct finalistů z celé České republiky a letos poprvé ze Slovenska soupeřilo v disciplínách jako je představení, otázka na určité téma od poroty, promenáda v luxusním spodním prádle, volná disciplína či jak si pánové poradí s tancem salsa. „Letos poprvé byl vyhlášen i slovenský muž roku a jsem velmi rád, za kvalitu soutěžících ze Slovenska“ dodává hlavní pořadatel akce David Novotný.

V porotě zasedli: Katka Kristelová, Eva Aichmajerová, Michaela Dolinová, Miss ČR 2008 Zuzana Jandová, Vítek Havliš, Naďa Urbánková, Lucie Váchová, Uršula Kluková, Ivana Andrlová, Petr Vlasák, Aleš Cibulka, Lilian Sarah Fischerová, Eva Čížkovská, Anife Ismet Hassan a další celebrity. Mezi porotkyně zasedla europoslankyně Jana Bobošíková.

Muž roku 2008Muž roku 2008Muž roku 2008


Aleš Cibulka jeden z porotců se přiznal, že by se přihlásil v příštím roce do této soutěže a dodává: „Chtěl bych vyhrát zájezd, ale asi bych se styděl vystoupit ve spodním prádle“.


Porota rozhodla takto:

Mužem roku ČR 2008 se stal Miroslav Jech, kterému je 27 let, mezi jeho koníčky patří auta a zpěv. Při volné disciplíně si vybral zpěv. „Měl jsem skupinu, ale ta semi rozpadla, mám snem je opět mít skupinu,“ dodal Miroslav Jech. Podniká ve stavebnictví.
Mužem roku SR pro rok 2008 se stal Martin Šmahel, kterému je 25 let, pochází z Bratislavy a jeho povolání je fitnes trenér. Na volnou disciplínu si vybral scénku s baletem. „Umím si udělat i ze sebe legraci a soutěžíme s bráchou, kdo z nás vyhraje je jedno, bereme to jako zábavu pro dobrou věci,“ dodal Martin Šmahel.


„Bylo úžasné, letošní ročník byl opravdu povedený, jsem velmi rád za podporu od osobností, firem i médií. Musím se přiznat, že se mi více líbili Slováci při Muži roku, ale odvahu a chuť soutěžit měli všichni. Určitě se budu snažit, aby každý rok byl jiný a výjimečný. V současné době připravuji Letní hry či Galavečer hvězd na říjen,“ dodává pořadatel David Novotný.

Muž roku 2008Muž roku 2008David Novotný
pořadatel akce Muž roku 2008

Tento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj


Komentáře
« Předchozí   1   2  Následující » 
Obrázek uživatelky
profil
Teda to jsou tělíčka!!! Smajlík Mňam. Jen škoda že můj přítel si libuje v salámkách a dobrém jídlu a nechce se mu posilovat :-((((
Obrázek uživatelky
profil
jojo jsou k sežrání ůůůů.
Obrázek uživatelky
profil
Ten v černým tričku je NESKUTEČNEJ!Podívat se do těch očí tak ze sebe asi nevydam ani písmenoSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Tajo ten má fakt krásně vymakaný tělo...
Obrázek uživatelky
profil
ty wadis ach ty buchtySmajlík
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tipNAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles