Jak správně pečovat o orchideje?Jak správně pečovat o orchideje? Novoroční předsevzetíNovoroční předsevzetí Školní rok 2020/2021Školní rok 2020/2021 5 důvodů, proč nemůžete zhubnout5 důvodů, proč nemůžete zhubnout
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Úterý 19.01. 2021
Dnes má svátek Doubravka
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Sportovní den s finalisty Muže roku 2008

14. 07. 2008 | Muž roku - Novinky
V neděli dopoledne se začaly sjíždět známé osobnosti i finalisté soutěže Muž roku 2008 do Auto Moto Centra Bělá, aby si za závodily v bugatkách, motokárách a vyzkoušeli si rallye. 

Jako první dorazil Vlasta Horváth se svou manželkou, který si hne po příjezdu sedl na bugatku a vozil se i v dešti. Po třech kolečkách v rallye s řidičem Josefem Pátlem vylezl z rallye Vlasta zcela zelený a musel se rozdýchávat několik minut.

Muž roku 2008Nechyběly krásné dámy z České Miss jako Elisavet Charalambidu či Hana Svobodová. Akce se zúčastnila i Miss ČR Lucie Váchová s přítelem Davidem. Další osobností byl Zdeněk Podhorský s dětmi či David Suchařípa.
    
Setkání se konalo za deštivého počasí, avšak na náladě to nic nezměnilo. Na akci se poprvé také setkali všichni soutěžící Muže roku 2008 ze Slovenska i z Čech. „To jsem rád, že jste dorazili, aspoň se poznáte,“ dodal pořadatel Muže roku David Novotný.

David Suchařípa si jako první vyzkoušel čtyřkolky, a dodal: „To je paráda, to jsem fakt nečekal a to jsem si říkal, že kvůli dešti to nebude, jel jsem takovou rychlostí v rallye úplně poprvé.“

Jízdu si užil Zdeněk Podhůrský, který přijel s dcerou Mařenkou a přítelkyní Ilonou. „Já jedu po několikáté,“ smál se Zdeněk Podhůrský. Jeho přítelkyně si postěžovala: „Jestli se ti něco stane, tak nevím, co tady budu bez tebe dělat, vždyť na mě není nic napsané,“ řekla v žertu.

Muž roku 2008Muž roku 2008


Lucie Váchová se s přítelem zabavila bugatkami.  „To jsem ráda, že jsem se svezla, mám ráda rychlou jízdu, ale do rallye nejdu, to se bojím,“ dodala Lucie Váchová.

Vicemiss Miss ČR Zuzana Putnářová s maminkou, vyzkoušeli úplně všechno, její odvážná maminka byla i na rallye. Zuzka dodává: „Mami, neblázni, já tě chci ještě někdy vidět.“ Poté se maminka rozjela téměř v dvousetkilometrové rychlosti na závodní okruh.

Muž roku 2008Muž roku 2008


Finalisté soutěže Muž roku 2008 se vydováděli i na trenažerech. Bylo to příjemné a těšíme se do Náchoda na finále 22.srpna, kdy se rozhodne o vítězovi.David Novotný
pořadatel akce Muž roku 2008


Tento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj


Komentáře
Obrázek uživatelky
profil
bych hlasovala taky....
Obrázek uživatelky
profil
taky bych dala davida
Obrázek uživatelky
profil
by klidně mohl vyhrát muže roku.Ti hezonci mi nic neříkají.
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tipNAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles