Jak správně pečovat o orchideje?Jak správně pečovat o orchideje? Novoroční předsevzetíNovoroční předsevzetí Školní rok 2020/2021Školní rok 2020/2021 5 důvodů, proč nemůžete zhubnout5 důvodů, proč nemůžete zhubnout
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Úterý 19.01. 2021
Dnes má svátek Doubravka
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Den dobrých skutků a Muž roku 2008

2. 07. 2008 | Muž roku - Novinky
Jak už je tradicí, tak i letos se uskuteční celorepubliková akce v Náchodě Den dobrých skutků. Na 22. a 23. srpna 2008 je pro návštěvníky Městského divadla Dr. J. Čížka připraven kulturní program v podobě Koncertu Nadi Urbánkové a skupiny Bokomara a letos podeváté i exkluzivní celorepublikové soutěže Muž roku ČR 2008 a Muž roku SR 2008.

Ale především tato akce je určena postiženým dětem a lidem, kteří do Náchoda zavítají na koncert Nadi Urbánkové z celé České republiky ze stacionářů, ústavů a dětských domovů. Letos přijedou z deseti stacionářů, dětských domovů a ústavů. Celý výtěžek bude věnován Stacionáři Cesta v Náchodě, Stacionáři Nona v Novém Městě nad Metují, Dětskému domovu v Pardubicích.

Muž roku 2008„Přicházím s novinkou, že se letos poprvé bude volit i Muž roku Slovenské republiky. Myslím si, že to samotnou soutěž oživí a proč to neudělat mezinárodní, když se mi stále častěji ozývali i kluci ze Slovenska“, dodává David Novotný, který pořádá Muže roku ČR i SR.

Letošní záštitu nad touto akcí převzali Ing. Jana Bobošíková, poslankyně Evropského parlamentu a členka výboru pro regionální rozvoj, ministrně pro lidská práva v ČR Džamila Stehlíková, starosta polského města Kudowa Zdroj Czeslaw Krecichwost, slovenský velvyslanec v ČR Mgr. Ladislav Ballek a primátor Bratislavy Ing. Andrej Ďurkovský.


Podeváté se uskuteční soutěž MUŽ ROKU 2008, která se uskuteční v pátek 22.8.2008 od 20.00 hodin. Z celkového počtu přihlášených, letos se přihlásilo 854 uchazečů, bylo vybráno dvanáct finalistů, kde bude soutěžit šest kluků z ČR a šest kluků ze Slovenska. Při finále se utkají v disciplínách jako je představení, otázka z poroty, promenáda ve spodním prádle a volná disciplína. Na všechny finalisty čeká mnoho hodnotných cen.

Muž roku 2008Celým večerem bude provázet Lucie Koňaříková-Salamé a Erika Judínyová. Na  českého vítěze čeká stipendium na prestižní soukromé vysoké škole VŠKV.
Mezi přihlášenými na letošního Muže roku převládali studenti, barmani a podnikatelé.

V porotě zasednou významné osobnosti:
Katka Kristelová, Eva Aichmajerová, Nikol Štíbrová, Vítek Havliš, Naďa Urbánková, Jitka Asterová, Kateřina Macháčková, Petr Vlasák, Jiří Pomeje, Vlasta Horváth, Lucie Hadašová, Vašek Glazar, Agáta Hanychová, Lucie Březovská z Top Star, Aleš Cibulka, Eliška Bučková, Anife Ismet Hassan a další celebrity. Mezi porotkyně zasedne europoslankyně Jana Bobošíková či Džamila Stehlíková. Předsedkyní poroty bude Petra Paroubková.

Během pátečního finálového večera vystoupí Sisa Sklovska, Dasha, Věra Špinarová, Marcela Březinová, skupina Nightwork, Hana Křížková, Leona Černá, skupina Bengas, Magda Malá, Ali Amiri, Klára Zaňková.

Na sobotní večer je letos od 19,30 hodin připraven koncert Nadi Urbánkové a skupiny Bokomara. Oblíbené hity zlaté slavice zazní při velkém koncertu, kterého se zúčastní i dětské domovy.


Připravili jsme pro Vás medailonky
všech 12ti finalistů Muže roku 2008


Muž roku 2008 - finalista č. 1 - Tomáš Leibner

Muž roku 2008 - finalista č. 2 - Jan Macháček

Muž roku 2008 - finalista č. 3 - Michal Suchomel

Muž roku 2008 - finalista č. 4 - Miroslav Kadlec

Muž roku 2008 - finalista č. 5 - Jaroslav Bílý

Muž roku 2008 - finalista č. 6 - Miroslav Jech

Muž roku 2008 - finalista č. 7 - Karol Malý

Muž roku 2008 - finalista č. 8 - Michal Vojkovič

Muž roku 2008 - finalista č. 9 - Miroslav Šmahel

Muž roku 2008 - finalista č. 10 - Jozef Jurčišin - Kukľa

Muž roku 2008 - finalista č. 11 - Martin Šmahel
Muž roku 2008 - finalista č. 12 - Michal Dubovec


David Novotný
pořadatel akce Muž roku 2008

Tento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj


Komentáře
Obrázek uživatelky
profil
jednoznačně bych volila : ROMAN ŠEBRLESmajlík
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tipNAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles